Alle teams 2023 - 2024

zaterdag 17 februari 2024

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
14:45 TKB1 - Be Quick 1887 1 - Hoofdveld competitie
14:30 Staphorst 2 - TKB2 - competitie
14:30 TKB3 - Gorecht 2 - RIK competitie
12:15 TKB4 - LAC Frisia 1883 2 - JANS competitie
14:00 Borger 2 - TKB8 - competitie
14:30 TKB9 - Velocitas 1897 4 Afgelast competitie
12:15 TKB10 - Mamio 5 - Veld 3 competitie
17:00 TKB11 - DVC Appingedam 3 - JANS competitie
11:30 Haren 2 - TKB12 - competitie
17:00 TKB13 - SJS 3 - RIK competitie
12:30 VVS 2 - TKB14 - competitie
10:00 TKB15 - Lycurgus 10 - RIK competitie
12:30 Lycurgus 14 - TKB18 - competitie
12:15 TKB VR1 - DZC '68 VR1 - RIK competitie
12:30 De Heracliden VR1 - TKB VR3 - competitie
14:30 Erica'86 VR1 - TKB VR5 - beker
10:00 TKB VR6 - vv Sweel VR1 - JANS competitie
12:30 Omlandia VR1 - TKB VR7 - competitie
12:15 Amicitia VMC VR3 - TKB VR9 - competitie

woensdag 14 februari 2024

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
20:00 TKB2 - VKW 2 6 - 0 beker

zaterdag 10 februari 2024

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
15:15 G**** G*** 1 - TKB1 1 - 0 competitie
11:30 Leeuwarder Zwaluwen 2 - TKB2 0 - 2 competitie
12:30 FC Meppel 2 - TKB3 2 - 0 competitie
12:15 Heerenveense Boys 2 - TKB4 7 - 1 competitie
12:15 TKB5 - CVVO 2 2 - 2 JANS competitie
14:30 TKB6 - Zuidhorn 2 0 - 3 Veld 3 competitie
12:15 TKB7 - HZVV 3 3 - 4 RIK competitie
14:30 TKB8 - DVC Appingedam 2 2 - 4 RIK competitie
14:30 TKB9 - ONR 2 2 - 1 JANS competitie
12:15 TKB10 - Haren 2 9 - 1 Veld 3 competitie
17:00 TKB11 - Zuidhorn 3 0 - 3 JANS competitie
12:30 Gruno 4 - TKB12 2 - 3 competitie
16:30 SC Stadspark 4 - TKB13 5 - 1 competitie
12:15 TKB 17 - TKB15 2 - 1 competitie
17:00 TKB 18 - TKB16 3 - 2 competitie
12:15 TKB17 - TKB 15 2 - 1 Hoofdveld competitie
17:00 TKB18 - TKB 16 3 - 2 RIK competitie
14:30 Blauw Wit '34 Vr1 - TKB VR2 0 - 1 competitie
14:30 GVAV Rapiditas Vr1 - TKB VR3 2 - 1 competitie
13:00 S.V. Haulerwijk Vr1 - TKB VR5 0 - 3 competitie
12:15 Amicitia Vr2 - TKB VR7 Afgelast competitie
10:00 TKB VR8 - Amicitia Vr3 0 - 3 RIK competitie
10:00 TKB VR9 - VVK Vr4 0 - 1 JANS competitie

zaterdag 3 februari 2024

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
14:45 TKB1 - Zuidhorn 1 3 - 3 Hoofdveld competitie
12:15 TKB2 - Urk 2 0 - 1 RIK competitie
14:30 TKB3 - Achilles 1894 2 1 - 2 RIK competitie
12:15 TKB4 - Harkemase Boys 3 1 - 2 JANS competitie
12:30 SC Bolsward 2 - TKB5 3 - 4 competitie
12:45 FC Zuidlaren 2 - TKB8 3 - 2 competitie
12:30 Lycurgus 7 - TKB10 1 - 1 competitie
12:15 Poolster 2 - TKB11 5 - 2 competitie
14:30 TKB12 - VVK 2 (zat) 3 - 0 Veld 3 competitie
17:00 TKB13 - Onstwedder Boys 2 Afgelast competitie
14:30 TKB14 - Veendam 1894 3 Afgelast competitie
12:15 TKB15 - Gorecht 3 1 - 2 Veld 3 competitie
17:00 TKB16 - Lycurgus 11 1 - 0 RIK competitie
14:30 Lycurgus 10 - TKB17 1 - 8 competitie
12:30 Lycurgus 14 - TKB18 Afgelast competitie
14:30 Heerenveense Boys VR1 - TKB VR1 3 - 0 competitie
10:00 TKB VR2 - Marum VR1 2 - 0 RIK competitie
12:15 TKB VR3 - Helpman VR2 1 - 2 Hoofdveld competitie
15:00 LEO (Loon) VR1 - TKB VR6 1 - 1 competitie
10:00 TKB VR7 - ZEC VR1 1 - 0 JANS competitie
15:00 ACV VR4 - TKB VR8 Afgelast competitie
12:45 FC Assen VR2 - TKB VR9 3 - 3 competitie

zaterdag 27 januari 2024

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
15:00 Veendam 1894 1 - TKB1 2 - 0 competitie
12:30 DZOH 2 - TKB2 1 - 1 competitie
13:30 SC Joure 2 - TKB4 2 - 5 competitie
12:15 TKB5 - SC Joure 3 2 - 1 JANS competitie
14:30 TKB6 - Fc. Grootegast 2 2 - 2 Hoofdveld competitie
12:15 TKB7 - Fit Boys 2 5 - 1 RIK competitie
14:30 TKB8 - Lycurgus 2 1 - 1 JANS competitie
14:30 TKB9 - PKC'83 2 1 - 3 Veld 3 competitie
14:30 HFC'15 3 - TKB10 6 - 0 competitie
16:15 Helpman 4 - TKB12 2 - 1 competitie
14:30 SJS 3 - TKB13 3 - 1 competitie
14:30 Oranje Nassau 7 - TKB15 4 - 0 competitie
17:00 TKB16 - Lycurgus 14 2 - 0 RIK competitie
14:30 FC Zuidlaren 4 - TKB17 0 - 1 competitie
14:45 TKB VR1 - AZSV VR1 2 - 3 RIK competitie
12:15 TKB VR3 - ACV VR2 2 - 0 Veld 3 competitie
10:00 TKB VR7 - TKB VR4 2 - 4 competitie
10:00 TKB VR5 - G**** G*** VR3 0 - 0 JANS competitie
14:30 VKW VR1 - TKB VR6 0 - 6 competitie
10:00 TKB VR7 - TKB VR4 2 - 4 RIK competitie

zaterdag 20 januari 2024

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
14:45 TKB1 - Be Quick 1887 1 Afgelast competitie
12:15 TKB2 - ACV 2 Afgelast competitie
14:30 TKB3 - Gorecht 2 Afgelast competitie
12:15 TKB4 - LAC Frisia 1883 2 Afgelast competitie
12:45 VVI 2 - TKB5 Afgelast competitie
12:30 HFC '15 2 - TKB6 Afgelast competitie
12:00 Olympia'28 2 - TKB7 0 - 0 competitie
12:15 LTC 2 - TKB8 Afgelast competitie
14:30 TKB9 - ACV 4 Afgelast competitie
12:30 Helpman 4 - TKB10 Afgelast competitie
14:30 GVAV Rapiditas 3 - TKB13 Afgelast competitie
16:30 SC Stadspark 4 - TKB14 Afgelast competitie
14:30 HFC'15 5 - TKB15 Afgelast competitie
14:30 Gorecht 3 - TKB17 Afgelast competitie
17:00 TKB18 - Actief 2 Afgelast competitie
12:30 De Heracliden VR1 - TKB VR3 Afgelast competitie
17:00 TKB VR3 - TKB VR5 Afgelast oefen
17:00 TKB VR3 - TKB VR5 Afgelast oefen
10:00 TKB VR6 - S.V. Haulerwijk VR1 Afgelast competitie
10:00 TKB VR7 - Lycurgus VR2 Afgelast competitie
12:15 TKB VR8 - G**** G*** VR5 Afgelast competitie
10:00 TKB VR9 - LTC VR1 Afgelast competitie

zaterdag 16 december 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
12:15 TKB2 - d' Olde Veste'54 2 2 - 4 RIK competitie
12:15 TKB4 - ONT 2 2 - 3 JANS competitie
14:30 TKB5 - VV Sneek Wit Zwart 2 3 - 1 RIK competitie
14:30 TKB7 - Drenthina 2 0 - 0 JANS competitie
10:00 TKB8 - Valthermond 2 1 - 3 RIK competitie
14:30 TKB9 - Gr*** G*** 4 Afgelast competitie
10:00 TKB10 - G**** G*** 6 2 - 2 Hoofdveld competitie
14:00 VVK 2 (zat) - TKB12 1 - 6 competitie
17:00 TKB13 - Wildervank 3 Afgelast competitie
12:15 TKB14 - VVS 2 Afgelast Hoofdveld competitie
14:30 Potetos 4 - TKB17 2 - 5 competitie
14:00 De Heracliden VR1 - TKB VR3 Afgelast competitie
10:00 TKB VR4 - ZEC VR1 9 - 1 JANS competitie
12:00 ACV VR3 - TKB VR6 2 - 2 competitie
10:00 TKB VR7 - Lycurgus VR2 Afgelast competitie
14:15 Actief VR1 - TKB VR8 4 - 0 competitie

zaterdag 9 december 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
14:45 TKB1 - SC Loppersum 1 1 - 2 RIK competitie
12:15 TKB2 - Blauw Wit '34 2 3 - 1 RIK competitie
14:30 TKB3 - Gorecht 2 Afgelast competitie
12:15 TKB4 - GAVC 2 4 - 1 JANS competitie
12:00 Makkum 2 - TKB5 5 - 1 competitie
12:30 Marum 2 - TKB6 3 - 0 competitie
14:30 SVM 2 - TKB7 1 - 9 competitie
14:00 Borger 2 - TKB8 Afgelast competitie
11:15 PKC'83 2 - TKB9 3 - 1 competitie
12:15 Helpman 4 - TKB10 Afgelast competitie
16:30 SC Stadspark 3 - TKB12 2 - 2 competitie
17:00 TKB13 - HSC 2 0 - 0 RIK competitie
14:30 TKB14 - WVV 2 Afgelast competitie
12:15 TKB15 - Lycurgus 10 Afgelast competitie
17:00 TKB16 - Lycurgus 14 Afgelast competitie
14:30 Oranje Nassau 7 - TKB17 6 - 2 competitie
12:00 Potetos 5 - TKB18 1 - 4 competitie
14:45 TKB VR1 - Oranje Nassau VR2 1 - 1 JANS competitie
10:00 TKB VR2 - Oranje Nassau VR3 2 - 2 RIK competitie
12:15 TKB VR3 - ACV VR2 Afgelast competitie
10:00 TKB VR5 - Helpman VR3 1 - 1 JANS competitie
10:00 TKB VR7 - Lycurgus VR2 Afgelast competitie
14:30 Lycurgus VR4 - TKB VR8 Afgelast competitie
14:00 Actief VR1 - TKB VR9 5 - 4 competitie

woensdag 6 december 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
20:00 Velocitas 1897 6 - TKB18 4 - 1 competitie

zaterdag 2 december 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
14:45 TKB1 - Onstwedder Boys 1 4 - 2 RIK competitie
12:15 TKB2 - d' Olde Veste'54 2 Afgelast RIK competitie
12:00 Hoogezand 2 - TKB3 3 - 1 competitie
12:15 TKB4 - ONT 2 Afgelast JANS competitie
14:30 Drachtster Boys 4 - TKB6 4 - 1 competitie
12:30 Hollandscheveld 2 - TKB7 3 - 4 competitie
12:00 SC Loppersum 2 - TKB8 2 - 5 competitie
17:00 TKB11 - Fc. Grootegast 4 1 - 9 RIK competitie
14:30 TKB12 - Potetos 3 2 - 3 JANS competitie
17:00 TKB17 - Lycurgus 13 7 - 1 JANS competitie
15:00 HZVV VR1 - TKB VR1 1 - 3 competitie
14:30 SV Bedum VR1 - TKB VR2 1 - 1 competitie
15:00 Lycurgus VR1 - TKB VR3 2 - 2 competitie
10:00 TKB VR4 - ZEC VR1 Afgelast JANS competitie
10:00 TKB VR6 - Lycurgus VR3 Afgelast RIK competitie
12:30 SC Stadspark VR1 - TKB VR7 7 - 2 competitie

zaterdag 25 november 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
14:30 Mamio 1 - TKB1 1 - 8 competitie
11:00 vv Winsum 2 - TKB2 4 - 1 competitie
12:00 Noordscheschut 2 - TKB3 2 - 0 competitie
14:30 Minnertsga 2 - TKB4 1 - 3 competitie
12:15 TKB5 - Heerenveense Boys 3 1 - 1 RIK competitie
14:30 TKB6 - Roden 2 za. 1 - 1 JANS competitie
12:15 TKB7 - VHK 2 3 - 0 Veld 3 competitie
14:30 TKB8 - Wildervank 2 2 - 3 RIK competitie
14:30 TKB9 - Velocitas 1897 3 Afgelast Veld 3 competitie
16:30 HFC'15 3 - TKB10 Afgelast competitie
12:00 Holwierde 2 - TKB11 4 - 2 competitie
11:00 Haren 2 - TKB12 Afgelast competitie
17:00 TKB13 - VVS 2 Afgelast competitie
15:00 Wildervank 3 - TKB14 Afgelast competitie
12:15 Oranje Nassau 7 - TKB15 Afgelast competitie
12:00 Potetos 5 - TKB16 0 - 0 competitie
15:00 FC Zuidlaren 4 - TKB17 Afgelast competitie
15:30 Velocitas 1897 6 - TKB18 Afgelast competitie
14:45 TKB VR1 - Helpman VR1 1 - 1 JANS competitie
10:00 TKB VR2 - VV Sneek Wit Zwart VR1 0 - 0 RIK competitie
10:00 TKB VR3 - Gorecht VR1 0 - 1 JANS competitie
12:30 SC Stadspark VR1 - TKB VR4 9 - 2 competitie
10:00 TKB VR5 - VKW VR1 5 - 0 Veld 3 competitie
12:00 Veendam 1894 VR2 - TKB VR6 1 - 4 competitie
12:30 Omlandia VR1 - TKB VR7 Afgelast competitie
10:00 TKB VR8 - DIVA┬┤83 VR1 2 - 3 Hoofdveld competitie
12:30 Amicitia VMC VR3 - TKB VR9 Afgelast competitie

woensdag 22 november 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
19:00 LEO (Loon) VR1 - TKB VR5 3 - 0 competitie

zaterdag 18 november 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
14:45 TKB1 - FC Zuidlaren 1 4 - 2 Hoofdveld competitie
12:15 TKB2 - Harkemase Boys 2 2 - 2 RIK competitie
14:30 TKB3 - VEV'67 3 2 - 2 RIK competitie
14:30 TKB4 - Hardegarijp 2 1 - 1 JANS competitie
14:00 Jubbega 2 - TKB5 2 - 1 competitie
12:00 Kollum 2 - TKB6 4 - 2 competitie
13:00 DZOH 3 - TKB7 0 - 5 competitie
12:00 SJS 2 - TKB8 0 - 3 competitie
14:30 ONR 3 - TKB9 6 - 0 competitie
16:45 SC Stadspark 3 - TKB10 5 - 1 competitie
14:30 SV Bedum 5 - TKB11 3 - 0 competitie
10:00 TKB12 - Lycurgus 7 2 - 1 JANS competitie
14:30 WVV 2 - TKB13 3 - 0 competitie
14:30 TKB14 - Onstwedder Boys 2 0 - 7 Veld 3 competitie
12:15 TKB15 - Potetos 4 0 - 0 Veld 3 competitie
17:00 TKB16 - Amicitia VMC 7 0 - 2 JANS competitie
12:15 TKB17 - Oosterparkers 2 2 - 1 JANS competitie
17:00 TKB18 - Be Quick 1887 2 2 - 2 RIK competitie
11:45 Be Quick '28 VR2 - TKB VR1 4 - 1 competitie
12:15 TKB VR3 - DVC Appingedam VR1 7 - 4 Hoofdveld competitie
10:00 TKB VR4 - SV Bedum VR2 7 - 2 RIK competitie
15:15 G**** G*** VR4 - TKB VR8 5 - 0 competitie
10:00 TKB VR9 - ACV VR4 0 - 4 Veld 3 competitie

zaterdag 11 november 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
14:30 Helpman 1 - TKB1 1 - 2 competitie
14:30 Staphorst 2 - TKB2 Afgelast competitie
12:30 SV Bedum 2 - TKB3 1 - 2 competitie
13:45 St.Annaparochie 2 - TKB4 2 - 5 competitie
12:15 TKB5 - VV Sneek Wit Zwart 2 Afgelast JANS competitie
14:30 TKB6 - FC Surh├║sterfean 2 Afgelast RIK competitie
12:15 TKB7 - Drenthina 2 Afgelast RIK competitie
14:30 TKB8 - Valthermond 2 Afgelast competitie
14:30 TKB9 - ACV 4 Afgelast competitie
17:00 TKB10 - G**** G*** 6 Afgelast RIK competitie
12:15 TKB11 - DVC Appingedam 3 Afgelast competitie
14:30 Helpman 4 - TKB12 Afgelast competitie
17:00 TKB13 - Wildervank 3 Afgelast JANS competitie
14:30 SJS 3 - TKB14 2 - 0 competitie
12:30 Lycurgus 13 - TKB15 1 - 3 competitie
16:00 Actief 2 - TKB16 3 - 0 competitie
12:30 Gorecht 3 - TKB17 Afgelast competitie
14:30 Lycurgus 11 - TKB18 1 - 3 competitie
14:45 TKB VR1 - DZC '68 VR1 Afgelast JANS competitie
10:00 TKB VR2 - Fc. Grootegast VR1 6 - 1 RIK competitie
14:30 De Heracliden VR1 - TKB VR3 Afgelast competitie
10:00 TKB VR4 - SV Bedum VR2 Afgelast competitie
15:00 LEO (Loon) VR1 - TKB VR5 Afgelast competitie
10:00 TKB VR6 - S.V. Haulerwijk VR1 Afgelast JANS competitie
17:15 G**** G*** VR2 - TKB VR7 Afgelast competitie
10:00 TKB VR8 - G**** G*** VR5 Afgelast competitie
14:30 Lycurgus VR4 - TKB VR9 1 - 2 competitie

zaterdag 4 november 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
14:45 TKB1 - Lycurgus 1 1 - 1 Hoofdveld competitie
12:15 TKB2 - SC Genemuiden 2 1 - 1 RIK competitie
14:30 TKB3 - G**** G*** 2 2 - 1 RIK competitie
12:15 TKB4 - SC Berlikum 2 1 - 3 JANS competitie
14:30 Balk 2 - TKB5 9 - 3 competitie
12:00 Grijpskerk 2 - TKB6 2 - 0 competitie
14:30 SC Genemuiden 3 - TKB7 0 - 8 competitie
10:00 Mamio 3 - TKB8 1 - 1 competitie
12:00 Potetos 2 - TKB9 3 - 2 competitie
14:30 Gruno 4 - TKB10 7 - 2 competitie
12:30 Pelikaan S 2 - TKB11 6 - 0 competitie
14:30 TKB12 - Mamio 5 4 - 2 JANS competitie
12:30 SJS 3 - TKB13 Afgelast competitie
14:30 TKB14 - HSC 2 0 - 6 Veld 3 competitie
17:00 TKB16 - Lycurgus 12 5 - 2 RIK competitie
12:15 TKB17 - HFC'15 5 1 - 2 Veld 3 competitie
17:00 TKB18 - Oranje Nassau 5 3 - 1 JANS competitie
15:00 vv Winsum VR1 - TKB VR1 1 - 2 competitie
13:45 St.Annaparochie VR1 - TKB VR2 1 - 0 competitie
12:15 TKB VR3 - ST Westerwolde/Veelerveen VR1 2 - 2 Hoofdveld competitie
14:30 VVSV '09 VR1 - TKB VR4 3 - 5 competitie
10:00 TKB VR5 - ACV VR3 4 - 0 Veld 3 competitie
10:00 TKB VR7 - SV Bedum VR2 2 - 1 JANS competitie
10:00 TKB VR9 - TKB VR8 3 - 1 competitie
10:00 TKB VR9 - TKB VR8 3 - 1 RIK competitie

woensdag 1 november 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
19:30 Oosterparkers 2 - TKB15 2 - 2 competitie

dinsdag 31 oktober 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
20:30 TKB2 - FC Zuidlaren 2 4 - 1 RIK beker

zaterdag 28 oktober 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
14:30 HFC'15 1 - TKB1 2 - 1 competitie
12:30 Drachtster Boys 2 - TKB2 2 - 1 competitie
12:30 ZZVV 2 - TKB3 0 - 4 competitie
14:15 FCV 2 - TKB4 2 - 1 competitie
12:15 TKB5 - Oldeholtpade 2 1 - 1 Veld 3 competitie
14:30 TKB6 - Lycurgus 3 1 - 3 JANS competitie
12:15 TKB7 - SC Rouveen 2 6 - 0 JANS competitie
14:30 TKB8 - Veendam 1894 2 3 - 3 Veld 3 competitie
17:00 TKB9 - Mamio 4 1 - 3 JANS competitie
12:15 TKB10 - VVK 2 (zat) 1 - 4 RIK competitie
14:30 HFC '15 3 - TKB12 2 - 1 competitie
17:00 TKB13 - TKB14 3 - 2 RIK competitie
17:00 TKB13 - TKB14 3 - 2 RIK competitie
15:00 FC Zuidlaren 4 - TKB15 3 - 3 competitie
13:00 Velocitas 1897 6 - TKB16 1 - 0 competitie
12:30 Amicitia VMC 7 - TKB18 2 - 0 competitie
14:45 TKB VR1 - Gr*** G*** VR1 1 - 1 RIK competitie
10:00 TKB VR2 - Leeuwarder Zwaluwen VR1 0 - 0 RIK competitie
15:00 Veendam 1894 VR1 - TKB VR3 1 - 0 competitie
10:00 TKB VR4 - Amicitia VMC VR2 1 - 2 Hoofdveld competitie
12:30 Lycurgus VR3 - TKB VR5 3 - 7 competitie
10:00 TKB VR6 - Helpman VR3 3 - 2 Veld 3 competitie
12:15 TKB VR7 - VVK VR2 0 - 7 Hoofdveld competitie
10:00 TKB VR8 - FC Assen VR2 1 - 4 JANS competitie
12:30 DIVA'83 VR1 - TKB VR9 2 - 3 competitie

zaterdag 21 oktober 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
14:45 TKB1 - PKC'83 1 1 - 1 RIK beker
12:45 FC Zuidlaren 2 - TKB2 Afgelast beker
14:30 TKB9 - GVAV-Rapiditas 3 0 - 2 JANS beker
12:15 TKB11 - Corenos 2 2 - 3 RIK competitie
12:15 TKB15 - Zuidhorn 4 0 - 3 JANS beker
14:45 DVC Appingedam 6 - TKB18 6 - 1 beker
12:00 Helpman VR2 - TKB VR1 0 - 7 beker
10:00 TKB VR5 - Niekerk VR1 9 - 2 RIK beker
12:30 Omlandia VR1 - TKB VR6 3 - 5 beker
14:30 Amicitia VMC VR3 - TKB VR8 5 - 5 competitie

zaterdag 14 oktober 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
14:45 TKB1 - WVV 1 2 - 1 Hoofdveld competitie
12:15 TKB2 - HZVV 2 1 - 0 RIK competitie
14:30 TKB3 - De Weide 2 3 - 1 RIK competitie
12:15 TKB4 - SDS 2 5 - 0 JANS competitie
16:00 V.V. Heerenveen 2 - TKB5 1 - 1 competitie
12:30 Velocitas 1897 2 - TKB6 5 - 1 competitie
14:30 DESZ 2 - TKB7 1 - 5 competitie
12:00 NEC Delfzijl 2 - TKB8 3 - 2 competitie
12:15 Oranje Nassau 2 - TKB9 3 - 1 competitie
12:15 TKB 12 - TKB10 3 - 2 competitie
14:00 Niekerk 2 - TKB11 5 - 0 competitie
12:15 TKB12 - TKB 10 3 - 2 Veld 3 competitie
17:00 TKB13 - Amicitia VMC 4 3 - 2 JANS competitie
14:30 TKB14 - GVAV-Rapiditas 3 0 - 6 Veld 3 competitie
14:30 TKB15 - Velocitas 1897 7 2 - 6 JANS competitie
17:00 TKB16 - DIO Groningen 2 5 - 1 RIK competitie
17:00 TKB18 - Lycurgus 12 7 - 0 Veld 3 competitie
11:30 SDC Putten VR1 - TKB VR1 1 - 2 competitie
15:00 Be Quick D VR1 - TKB VR2 1 - 2 competitie
12:15 TKB VR3 - Glimmen VR1 3 - 1 Hoofdveld competitie
12:30 Lycurgus VR2 - TKB VR4 0 - 3 competitie
10:00 TKB VR5 - Veendam 1894 VR2 2 - 1 RIK competitie
14:30 Nieuw Buinen VR1 - TKB VR6 0 - 5 competitie
10:00 TKB VR7 - VVSV '09 VR1 2 - 3 Veld 3 competitie
12:15 Actief VR1 - TKB VR8 Afgelast competitie
10:00 TKB VR9 - Gr*** G*** VR4 0 - 6 JANS competitie

dinsdag 10 oktober 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
20:00 TKB7 - De Weide 3 4 - 1 Veld 3 competitie

zaterdag 7 oktober 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
14:30 Aduard 2000 1 - TKB1 2 - 2 competitie
15:00 Flevo Boys 2 - TKB2 3 - 1 competitie
12:00 Mamio 2 - TKB3 1 - 8 competitie
12:15 TKB5 - V.V. Heeg 2 6 - 1 RIK competitie
12:15 TKB7 - De Weide 3 Afgelast competitie
14:30 TKB8 - FC Lewenborg 2 4 - 2 JANS competitie
14:30 TKB9 - Gr*** G*** 4 Afgelast competitie
13:15 TKB10 - Potetos 3 4 - 4 JANS competitie
17:00 TKB11 - Corenos 2 Afgelast competitie
17:15 Gr*** G*** 6 - TKB12 2 - 5 competitie
12:30 Veendam 1894 3 - TKB13 3 - 2 competitie
12:15 Amicitia VMC 4 - TKB14 4 - 1 competitie
12:30 Oosterparkers 2 - TKB15 Afgelast competitie
15:30 Be Quick 1887 2 - TKB16 2 - 3 competitie
15:00 Velocitas 1897 7 - TKB17 0 - 3 competitie
15:00 DIO Groningen 2 - TKB18 4 - 0 competitie
14:45 TKB VR1 - F.C. Ommen VR1 0 - 1 RIK competitie
10:00 TKB VR2 - Amicitia VMC VR1 2 - 0 RIK competitie
12:00 Potetos VR1 - TKB VR3 5 - 1 competitie
01:00 TKB VR4 - Omlandia VR1 9 - 3 Veld 3 competitie
10:00 TKB VR6 - TKB VR5 1 - 2 competitie
10:00 TKB VR6 - TKB VR5 1 - 2 Hoofdveld competitie
10:00 TKB VR8 - LTC VR1 0 - 1 JANS competitie
12:45 Gr*** G*** VR 5 - TKB VR9 4 - 2 competitie

zaterdag 30 september 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
14:45 TKB1 - Gr*** G*** 1 1 - 1 Hoofdveld competitie
12:15 TKB2 - Leeuwarder Zwaluwen 2 3 - 0 RIK competitie
14:30 TKB3 - FC Meppel 2 1 - 2 JANS competitie
12:15 TKB4 - Heerenveense Boys 2 0 - 2 Veld 3 competitie
12:00 CVVO 2 - TKB5 4 - 4 competitie
12:30 Zuidhorn 2 - TKB6 3 - 0 competitie
12:30 HZVV 3 - TKB7 3 - 3 competitie
12:45 DVC Appingedam 2 - TKB8 4 - 4 competitie
12:30 ONR 2 - TKB9 0 - 1 competitie
16:00 Haren 2 - TKB10 1 - 1 competitie
14:30 Zuidhorn 3 - TKB11 3 - 0 competitie
14:30 TKB12 - Gruno 4 0 - 1 Veld 3 competitie
17:00 TKB13 - SC Stadspark 4 1 - 2 RIK competitie
12:15 TKB15 - TKB 17 2 - 6 JANS competitie
12:15 TKB 15 - TKB17 2 - 6 competitie
14:45 TKB VR1 - Heerenveense Boys VR1 2 - 2 RIK competitie
10:00 TKB VR2 - Blauw Wit '34 VR1 2 - 0 RIK competitie
12:15 TKB VR3 - GVAV-Rapiditas VR1 7 - 2 Hoofdveld competitie
17:15 Gr*** G*** VR2 - TKB VR4 3 - 1 competitie
10:00 TKB VR5 - S.V. Haulerwijk VR1 0 - 2 Veld 3 competitie
17:15 Gr*** G*** VR3 - TKB VR6 1 - 1 Hoofdveld competitie
10:00 TKB VR7 - AMICITIA VMC VR2 0 - 2 JANS competitie
13:30 VVK VR4 - TKB VR9 5 - 1 competitie

zaterdag 23 september 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
15:00 Zuidhorn 1 - TKB1 1 - 1 competitie
12:15 Urk 2 - TKB2 4 - 1 competitie
12:30 Achilles 1894 2 - TKB3 2 - 3 competitie
14:00 Harkemase Boys 3 - TKB4 2 - 2 competitie
12:15 TKB5 - SC Bolsward 2 6 - 4 Hoofdveld competitie
12:15 TKB7 - M.S.C. 2 7 - 0 RIK competitie
14:30 TKB8 - FC Zuidlaren 2 4 - 2 RIK competitie
14:30 TKB9 - Helpman 2 0 - 3 JANS competitie
12:15 TKB10 - Lycurgus 7 3 - 2 JANS competitie
17:00 TKB11 - Poolster 2 3 - 2 JANS competitie
16:45 VVK 2 (zat) - TKB12 Afgelast competitie
14:30 Onstwedder Boys 2 - TKB13 3 - 0 competitie
12:30 Veendam 1894 3 - TKB14 2 - 1 competitie
14:30 Gorecht 3 - TKB15 3 - 1 competitie
14:30 Lycurgus 11 - TKB16 4 - 3 competitie
12:15 TKB17 - Lycurgus 10 7 - 0 Veld 3 competitie
17:00 TKB18 - Lycurgus 14 5 - 0 RIK competitie
15:00 AZSV VR1 - TKB VR1 0 - 0 competitie
12:30 Marum VR1 - TKB VR2 2 - 1 competitie
12:30 Helpman VR2 - TKB VR3 3 - 1 competitie
10:00 TKB VR4 - VVK VR2 0 - 3 RIK competitie
10:00 TKB VR6 - LEO (Loon) VR1 5 - 2 Veld 3 competitie
10:00 ZEC VR1 - TKB VR7 3 - 1 competitie
10:00 TKB VR8 - ACV VR4 1 - 3 Hoofdveld competitie
10:00 TKB VR9 - FC Assen VR2 2 - 6 JANS competitie

woensdag 20 september 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
00:00 Zuidhorn 3 - TKB9 7 - 5 beker

zaterdag 16 september 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
14:45 TKB1 - Niekerk 1 5 - 2 Hoofdveld beker
12:15 TKB2 - Borger 2 8 - 1 RIK beker
12:15 TKB4 - Roden 2 za. 0 - 4 Veld 3 beker
12:00 LTC 2 - TKB5 7 - 1 beker
12:00 Veendam 1894 2 - TKB6 4 - 1 beker
12:30 SV Bedum 2 - TKB7 2 - 0 beker
12:45 Groen Geel 2 - TKB8 1 - 1 beker
14:30 TKB9 - Potetos 3 3 - 2 RIK beker
12:15 TKB10 - Groen Geel 3 2 - 3 JANS beker
17:00 TKB11 - Lycurgus 6 3 - 4 RIK beker
14:15 Helpman 3 - TKB13 4 - 0 beker
12:00 Holwierde 2 - TKB14 3 - 0 beker
12:30 Middelstum 3 - TKB15 2 - 11 beker
12:15 vv Zeester 2 - TKB16 2 - 1 beker
14:30 Nieuwolda 1 - TKB17 3 - 0 beker
17:00 TKB18 - HS'88 3 6 - 0 JANS beker
15:00 Lycurgus VR1 - TKB VR2 0 - 2 beker
15:00 Zuidhorn VR1 - TKB VR3 1 - 1 beker
10:00 TKB VR5 - HFC '15 VR1 12 - 0 JANS beker
10:00 TKB VR6 - VVK VR3 3 - 0 RIK beker
12:30 Omlandia VR1 - TKB VR7 3 - 1 beker
12:15 Actief VR1 - TKB VR8 7 - 0 beker
10:00 TKB VR9 - Lycurgus VR2 2 - 1 Hoofdveld beker

dinsdag 12 september 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
20:00 FC Lewenborg 2 - TKB8 1 - 0 beker

zaterdag 9 september 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
14:45 TKB1 - SC Stadspark 1 12 - 1 Hoofdveld beker
12:15 TKB2 - SJS 2 3 - 0 RIK beker
14:30 TKB3 - FC. Grootegast 2 3 - 1 RIK beker
12:00 Mamio 2 - TKB4 1 - 2 beker
12:15 TKB5 - Hoogezand 2 3 - 3 JANS beker
12:30 HFC '15 2 - TKB6 2 - 1 beker
12:00 NEC Delfzijl 2 - TKB7 Afgelast beker
12:30 GRC Groningen 2 - TKB10 2 - 2 beker
14:00 Mamio 5 - TKB11 1 - 2 beker
14:30 TKB12 - Amicitia VMC 3 1 - 4 JANS beker
17:00 TKB13 - Lycurgus 8 0 - 3 RIK beker
14:30 NEC Delfzijl 3 - TKB14 7 - 0 beker
12:15 TKB15 - DVC Appingedam 5 4 - 2 Veld 3 beker
12:30 Onderdendam 1 - TKB16 1 - 0 beker
12:15 TKB17 - ZEC 2 4 - 1 Hoofdveld beker
17:00 TKB18 - SV Bedum 7 5 - 0 JANS beker
15:00 S.C. Stiens VR1 - TKB VR1 2 - 1 beker
10:00 TKB VR2 - Potetos VR1 3 - 1 JANS beker
10:00 TKB VR4 - The Knickerbockers VR5 3 - 3 Hoofdveld beker
12:30 SV Bedum VR2 - TKB VR6 2 - 5 beker
10:00 TKB VR7 - SV Bedum VR3 3 - 0 RIK beker
10:00 TKB VR8 - Peize VR1 0 - 5 Veld 3 beker
13:00 SC Stadspark VR1 - TKB VR9 9 - 0 beker

vrijdag 8 september 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
20:00 Fc. Grootegast VR1 - TKB VR3 1 - 0 beker

woensdag 6 september 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
20:00 Velocitas 1897 5 - TKB12 1 - 3 beker
20:00 TKB16 - Potetos 7 1 - 3 beker
20:00 ACV VR4 - TKB VR8 4 - 1 beker

dinsdag 5 september 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
20:00 Velocitas 1897 2 - TKB5 6 - 3 beker

maandag 4 september 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
20:00 HFC'15 VR1 - TKB VR4 1 - 10 beker

zaterdag 2 september 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
14:30 Ezinge 1 - TKB1 0 - 7 beker
12:30 Gorecht 2 - TKB2 0 - 1 beker
12:30 Zuidhorn 2 - TKB3 5 - 1 beker
12:15 TKB4 - Lycurgus 2 1 - 1 RIK beker
14:30 TKB6 - Wildervank 2 1 - 1 JANS beker
12:15 TKB7 - DVC Appingedam 2 4 - 1 JANS beker
14:30 TKB8 - Marum 2 5 - 4 Hoofdveld beker
14:30 TKB9 - Velocitas 1897 3 3 - 2 Veld 3 beker
12:15 TKB10 - Velocitas 1897 4 0 - 7 Veld 3 beker
17:00 TKB11 - SV Bedum 3 1 - 5 RIK beker
12:15 Amicitia VMC 4 - TKB13 6 - 1 beker
17:00 TKB14 - SV Bedum 5 0 - 6 JANS beker
12:30 Rood Zwart Baflo 2 - TKB15 Afgelast beker
14:30 HFC'15 5 - TKB17 4 - 1 beker
14:30 DIO Groningen 2 - TKB18 1 - 2 beker
14:45 TKB VR1 - Be Quick '28 VR1 0 - 3 RIK beker
10:00 SIOS VR1 - TKB VR2 7 - 4 beker
12:15 TKB VR3 - Roden VR1 9 - 0 Hoofdveld beker
10:00 TKB VR5 - Aduard 2000 VR1 8 - 1 RIK beker
10:00 TKB VR6 - Oosterparkers VR1 2 - 0 JANS beker
10:00 TKB VR9 - DVC Appingedam VR2 2 - 4 Veld 3 beker

zaterdag 19 augustus 2023

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
14:30 TKB1 - LTC 1 - RIK oefen
12:15 TKB2 - LTC 2 - JANS oefen
12:00 TKB VR1 - ACV VR1 - RIK oefen
14:30 Lycurgus VR1 - TKB VR3 - oefen