Alle teams 2020 - 2021

woensdag 14 oktober 2020

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
20:00 TKB15 - TKB 14 Afgelast Veld 3 competitie

dinsdag 13 oktober 2020

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
20:15 Be Quick 1887 2 - TKB3 2 - 1 competitie
20:00 TKB9 - De Heracliden 2 3 - 1 Veld 3 competitie

zaterdag 10 oktober 2020

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
14:45 DESZ - TKB1 Afgelast competitie
12:30 Flevo Boys 2 - TKB2 Afgelast RIK competitie
14:30 TKB3 - Gorecht 2 3 - 1 RIK competitie
12:15 TKB4 - Olympia'28 2 Afgelast RIK competitie
12:00 Grijpskerk 2 - TKB5 Afgelast competitie
14:30 VV Heeg 2 - TKB6 0 - 2 competitie
15:15 Gorecht 3 - TKB7 4 - 3 competitie
14:30 TKB8 - Waskemeer 2 Afgelast JANS competitie
16:00 Velocitas 1897 3 - TKB9 1 - 2 competitie
14:00 De Monnik 1 - TKB11 2 - 3 competitie
17:00 TKB12 - GVAV-Rapiditas 2 1 - 4 JANS competitie
17:00 TKB13 - DIO Groningen 1 Afgelast competitie
17:00 TKB15 - TKB14 Afgelast RIK competitie
14:30 TKB16 - RWF 4 0 - 5 JANS competitie
12:15 TKB17 - Niekerk 3 2 - 1 JANS competitie
15:00 Oosterparkers 3 - TKB18 4 - 1 competitie
14:45 TKB VR1 - ACV VR1 2 - 3 Hoofdveld competitie
12:15 TKB VR2 - G**** G*** VR1 Afgelast RIK competitie
14:30 HS'88 VR1 - TKB VR3 1 - 2 competitie
14:15 FC Assen VR1 - TKB VR4 6 - 2 competitie
12:30 SV Bedum VR3 - TKB VR5 2 - 6 competitie
10:00 TKB VR6 - Oranje Nassau VR5 8 - 0 JANS competitie
10:00 TKB VR8 - VVK VR3 6 - 3 RIK competitie
15:15 G**** G*** VR3 - TKB VR9 3 - 2 competitie

dinsdag 6 oktober 2020

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
21:00 TKB5 - SC Veenwouden 2 9 - 1 JANS competitie

maandag 5 oktober 2020

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
21:00 TKB7 - Oranje Nassau 2 4 - 2 JANS competitie

zaterdag 3 oktober 2020

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
14:30 TKB1 - DZOH 1 - 2 Hoofdveld competitie
12:15 TKB2 - Harkemase Boys 2 4 - 1 RIK competitie
12:00 Noordseschut 2 - TKB3 4 - 0 competitie
12:30 Achilles 1894 2 - TKB4 3 - 1 competitie
12:15 TKB5 - 't Fean'58 2 3 - 1 Veld 3 competitie
14:30 TKB6 - Hardegarijp 2 Afgelast competitie
12:15 TKB7 - Lycurgus 2 1 - 2 JANS competitie
12:30 FC Zuidlaren 2 - TKB8 4 - 1 competitie
14:30 TKB9 - De Heracliden 2 Afgelast competitie
12:00 Mamio 3 - TKB10 1 - 1 competitie
17:00 TKB11 - vv Winsum 4 Afgelast competitie
15:00 ACV 6 - TKB12 Afgelast competitie
16:30 GVAV-Rapiditas 2 - TKB13 2 - 0 competitie
14:30 TKB14 - Veendam 1894 3 Afgelast RIK competitie
15:00 FC Assen 3 - TKB15 Afgelast competitie
14:30 Niekerk 3 - TKB16 9 - 2 competitie
15:00 Zuidhorn 5 - TKB17 2 - 1 competitie
17:00 TKB18 - DIO Groningen 2 Afgelast RIK competitie
15:00 Reiger Boys VR1 - TKB VR1 1 - 2 competitie
17:15 VVK VR1 - TKB VR2 3 - 1 competitie
12:15 TKB VR3 - Oranje Nassau VR3 1 - 3 Hoofdveld competitie
10:00 TKB VR4 - VEV'67 VR1 2 - 4 RIK competitie
10:00 TKB VR5 - Helpman VR3 4 - 4 JANS competitie
12:15 ST Middelstum/KRC VR1 - TKB VR7 2 - 1 competitie
12:30 Zevenhuizen VR2 - TKB VR8 Afgelast competitie

zaterdag 26 september 2020

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
15:00 De Weide - TKB1 2 - 3 competitie
12:15 HZVV 2 - TKB2 4 - 3 competitie
14:30 TKB3 - Klazienaveen 2 2 - 4 RIK competitie
12:15 TKB4 - Drenthina 2 2 - 0 JANS competitie
12:30 SC Veenwouden 2 - TKB5 Afgelast competitie
14:30 Drachtser Boys 4 - TKB6 3 - 0 competitie
12:15 TKB7 - Oranje Nassau 2 Afgelast RIK competitie
12:30 Veenhuizen 2 - TKB8 4 - 5 competitie
16:15 vv Winsum 3 - TKB9 4 - 2 competitie
17:00 TKB10 - Amicitia VMC 4 4 - 3 RIK competitie
12:30 Poolster 2 - TKB11 Afgelast competitie
17:00 TKB12 - Potetos 4 2 - 7 JANS competitie
14:45 FC Assen 3 - TKB14 2 - 3 competitie
17:00 TKB15 - BSVV 3 1 - 7 Veld 3 competitie
14:30 TKB16 - Zuidhorn 5 2 - 1 JANS competitie
12:30 Lycurgus 9 - TKB17 Afgelast competitie
14:30 Gorecht 4 - TKB18 6 - 0 competitie
14:45 TKB VR1 - Sparta Rotterdam VR1 3 - 3 Hoofdveld competitie
12:15 TKB VR2 - Lycurgus VR1 3 - 4 RIK competitie
12:00 Helpman VR2 - TKB VR3 1 - 2 competitie
13:00 S.V. Haulerwijk VR1 - TKB VR4 1 - 0 competitie
10:00 TKB VR5 - VVK VR2 7 - 1 RIK competitie
10:00 TKB VR8 - Groninger Boys VR1 2 - 1 JANS competitie
14:30 Amicitia VMC VR1 - TKB VR9 4 - 1 competitie

zaterdag 19 september 2020

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
14:30 TKB1 - Gramsbergen 2 - 6 Hoofdveld competitie
12:15 TKB2 - Zeerobben 2 1 - 3 RIK competitie
17:30 Be Quick 1887 2 - TKB3 Afgelast competitie
14:30 Staphorst 3 - TKB4 0 - 3 competitie
12:15 TKB5 - HFC '15 2 3 - 0 JANS competitie
14:30 TKB6 - DWP 2 1 - 0 JANS competitie
12:30 HS'88 2 - TKB7 1 - 7 competitie
17:00 TKB8 - ONR 3 9 - 1 RIK competitie
14:30 TKB9 - VVK 2 7 - 1 RIK competitie
16:45 VVK 4 - TKB10 1 - 3 competitie
17:00 TKB11 - Gruno 3 7 - 3 Veld 3 competitie
16:30 Helpman 4 - TKB12 2 - 5 competitie
15:00 ACV 6 - TKB13 0 - 8 competitie
14:30 TKB14 - Glimmen 2 4 - 1 Veld 3 competitie
16:30 Helpman 5 - TKB15 Afgelast competitie
12:15 TKB17 - TKB16 1 - 0 Veld 3 competitie
17:00 TKB18 - ACV 8 0 - 0 JANS competitie
14:30 Wartburgia asv VR2 - TKB VR1 5 - 2 competitie
14:30 Leeuwarder Zwaluwen VR1 - TKB VR2 1 - 4 competitie
12:15 TKB VR3 - Musselkanaal VR1 4 - 0 Hoofdveld competitie
10:00 TKB VR4 - Peize VR1 2 - 0 RIK competitie
14:30 Heracliden VR1 - TKB VR5 4 - 0 competitie
10:00 TKB VR6 - Amicitia VMC VR1 3 - 1 JANS competitie
14:30 Lycurgus VR3 - TKB VR8 2 - 4 competitie
10:00 TKB VR9 - Gomos VR1 1 - 0 Veld 3 competitie

zaterdag 12 september 2020

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
17:00 TKB1 - ASVB 1 - 1 Hoofdveld beker
15:15 G**** G*** 3 - TKB2 1 - 2 beker
12:30 SV Bedum 3 - TKB3 1 - 5 beker
12:15 TKB4 - Lycurgus 2 3 - 3 RIK beker
12:45 DVC Appingedam 2 - TKB5 3 - 6 beker
17:30 Be Quick 1887 2 - TKB6 Afgelast beker
12:15 TKB7 - Be Quick Dokkum 2 Afgelast JANS beker
14:30 TKB8 - Helpman 3 1 - 1 RIK beker
14:30 TKB9 - Fit Boys 2 7 - 3 JANS beker
12:00 Grijpskerk 3 - TKB10 2 - 1 competitie
17:00 TKB11 - Corenos 2 1 - 2 RIK competitie
16:45 Oranje Nassau 4 - TKB13 2 - 4 competitie
14:30 TKB14 - BSVV 3 Afgelast competitie
17:00 TKB15 - Glimmen 2 0 - 5 JANS competitie
12:30 Lycurgus 9 - TKB16 4 - 1 competitie
12:15 TKB17 - Amicitia VMC 6 1 - 4 Veld 3 competitie
17:00 TKB18 - Lycurgus 11 4 - 2 Veld 3 competitie
14:45 TKB VR1 - Oranje Nassau VR1 0 - 1 Hoofdveld beker
12:30 Lycurgus VR2 - TKB VR2 1 - 4 beker
12:15 LTC VR1 - TKB VR4 2 - 2 competitie
14:15 Omlandia VR1 - TKB VR5 3 - 2 competitie
10:00 TKB VR6 - Gomos VR1 5 - 0 RIK competitie
10:00 TKB VR7 - SB Bedum VR4 5 - 2 JANS competitie
10:00 TKB VR8 - G**** G*** VR4 7 - 2 Veld 3 competitie
10:00 TKB VR9 - Oranje Nassau VR5 Afgelast competitie

zaterdag 5 september 2020

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
17:00 TKB1 - WVV 2 - 2 Hoofdveld beker
12:00 Omlandia 2 - TKB2 0 - 10 beker
12:30 Noordwolde 2 - TKB3 0 - 6 beker
12:15 TKB4 - PKC'83 2 2 - 0 RIK beker
12:15 TKB5 - NEC Delfzijl 3 1 - 1 JANS beker
14:30 TKB6 - Potetos 2 8 - 2 RIK beker
12:45 Winsum 2 - TKB7 3 - 1 beker
15:00 VV Winsum 3 - TKB8 2 - 2 beker
14:30 TKB9 - Grijpskerk 2 6 - 0 JANS beker
12:15 Holwierde 2 - TKB10 2 - 6 beker
14:30 Gruno 2 - TKB11 0 - 2 beker
17:00 TKB12 - Drachtster Boys 5 1 - 2 RIK beker
15:00 Zuidhorn 4 - TKB13 3 - 2 beker
14:30 TKB14 - Marum 4 3 - 2 Veld 3 beker
14:30 FC Assen 2 - TKB15 1 - 3 beker
16:00 Actief 2 - TKB17 5 - 0 beker
17:00 TKB18 - Grijpskerk 5 1 - 4 JANS beker
14:45 TKB VR1 - St.Annaparochie VR1 11 - 1 Hoofdveld beker
12:15 TKB VR2 - Oranje Nassau VR3 3 - 1 Veld 3 beker
15:00 Gorecht VR1 - TKB VR3 0 - 2 beker
15:15 Groen Geel VR2 - TKB VR4 3 - 0 beker
10:00 TKB VR5 - VVK VR3 0 - 1 RIK beker
12:30 HFC '15 VR1 - TKB VR6 5 - 1 beker
10:00 TKB VR7 - Groninger Boys VR1 2 - 3 JANS beker
12:00 Helpman VR3 - TKB VR8 2 - 4 beker

dinsdag 1 september 2020

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
19:30 PKC'83 - TKB1 1 - 0 beker
19:30 TKB VR1 - TKB VR2 0 - 0 JANS oefen

zaterdag 29 augustus 2020

Tijd Wedstrijd Uitslag Veld Categorie Scheids
12:15 TKB2 - LTC 2 3 - 1 RIK beker
14:30 TKB3 - Buitenpost 3 3 - 1 RIK beker
13:30 HFC'15 2 - TKB4 2 - 6 beker
14:30 HS'88 3 - TKB5 0 - 5 beker
14:30 Lycurgus 3 - TKB6 2 - 1 beker
12:15 TKB7 - Zuidhorn 2 1 - 3 JANS beker
14:30 TKB8 - Velocitas 1897 3 2 - 1 JANS beker
15:00 Gorecht 3 - TKB9 4 - 1 beker
10:00 TKB13 - TKB10 1 - 10 RIK oefen
17:00 TKB16 - TKB18 2 - 5 RIK oefen
14:30 Vitesse'63 VR1 - TKB VR1 1 - 3 beker
12:15 TKB VR3 - Fc. Grootegast VR1 0 - 1 Hoofdveld beker
10:00 TKB VR5 - TKB VR6 1 - 0 JANS oefen